Anasayfa
Hesap Numaralarımız
İletişim
Online Bağış
Hakkımızda

Cizre Nuh Gıda Bankası, Kurulduğu 2012 yılından beri bölgemizde yardıma muhtaç insanlarımıza kardeşlik elini uzatmayı amaç edinmiştir. Günümüzde gerek ekonomik gerek sosyal ihtiyaçlarını karşılayamayan fertlere yardımcı olmak için tüm gayretiyle faaliyet göstermektedir.

Gelir dağılımındaki adaletsizlik, işsizlik ve yeni istihdam alanlarının açılmamasına paralel olarak toplumsal dengesizliğin doğurduğu sosyal kırılmalara karşı mahrum ve mağdur insanlara ihtiyaç duydukları öz bakım gereksinimlerini karşılayacak ekonomik yardımı sağlamaya çalışan Cizre Nuh Gıda Bankası derneğimiz halkımızın umudu olmaya devam etmektedir.

Derneğimiz ilahi kelam içerisinde tanım bulmuş eşref-i mahluk olan insanın hak ettiği değerler doğrultusunda toplumun kaynaşıp huzur ve selameti adına toplumsal dayanışmayı güçlendirmek, din, dil, ırk, renk ve ayırım gözetmeksizin ayni ve nakdi her türlü yardımı ile gerçek ihtiyaç sahiplerine en kısa ve en kaliteli bir şekilde ulaştırma anlayışıyla hareket ederek ilkelerinden asla taviz vermeden maddi ve manevi desteği sağlamak için her türlü mücadeleyi vermektedir.

Son Eklenen Haberler


Devamı
Cizre için yardım çağrısı

Devamı
Cizre Nuh Gıda Bankası Ramazan ayında muhtaçları unutmadı

Devamı
Gıda Bankacılığı
Derneğimiz Gıda Bankacılığı kapsamında her türlü ayni bağışı kabul etmektedir.
Kurum ve işletmeler gıda bankacılığı kapsamındaki ürünleri ( gıda, giyecek, temizlik ,yakacak) maliyet bedelleri üzerinden bağış yapabilir ve yaptıkları bu bağışları gider olarak vergiden düşebilirler.
 
 :  Dicle Mh. Sanayi Cad. No:41 Cizre – Şırnak
 :  0 (486) 616 1110 - 0 (545) 847 3323
 :  cizrenuhgidabankasi@gmail.com
Kurumsal
Hakkımızda
Vizyonumuz
Tüzük
Yönetim Kurulu
Gıda Bankacılığı
Faaliyetlerimiz
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Yardımlar
Gönüllü Faaliyetleri
Gönüllü
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Bağış Yöntemleri
Sosyal
Medya
Cizre Nuh Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Resmi web sayfasıdır. cizrenuhgidabankasi.org.tr © 2014 Yazılım & Tasarım : Fida Bilişim