Anasayfa
Hesap Numaralarımız
İletişim
Online Bağış
Cizre Nuh Gıda Bankası Ramazan ayında muhtaçları unutmadı
Cizre Nuh Gıda Bankası, Ramazan ayı dolayısıyla yardıma muhtaç yüzlerce aileye çeşitli yardımlarda bulundu.

Kurulduğu günden beri yaptığı aralıksız yardım faaliyetleri ile yardıma muhtaç yetim ve yoksulların umudu olan Cizre Nuh Gıda Bankası, Mübarek Ramazan ayında da yardımlarına devam ederek toplamda 300 aileye çeşitli yardımlarda bulundu.

Yapılan yardımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Cizre Nuh Gıda Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özalp, “Cizre Nuh Gıda Bankası olarak, bu yılki Ramazan ayında da bugün itibariyle hayırseverlerimizin, üye ve gönüllülerimizin göndermiş oldukları yardımları şu ana kadar ulaştırmış bulunmaktayız. Sadece Ramazan ayında 210 muhtaç ailemize gıda yardımı ulaştırdık. Bu gıda paketlerimiz sekiz kalemden oluşmakta ve bir ailenin bir aylık ihtiyacını görecek şekilde hazırlayıp dağıttık. Ayrıca Avrupa Yetim Der aracılığıyla 30 yetim çocuğumuza bayramlık elbise dağıtımına aracı olduk. 60 muhtaç ailemiz için de 3 parçadan oluşan giyim ve ayakkabı yardımında bulunduk. Ramazan ayının toplamında yardıma muhtaç 300 ailemize hayırseverlerimizin ve üyelerimizin destekleriyle yardımların ulaşılmasında aracı olduk.” dedi.

Özalp, Ramazan ayının son gününe kadar ve bayramdan sonra da hayırseverlerin destekleriyle yardımlarda bulunmaya devam edeceklerini söyledi.

Hayırseverlere desteklerinden dolayı teşekkür eden Özalp, sözlerini şöyle sürdürdü. “Rabbim yardımlarıyla bizi aracı kılan hayırseverlerin yardımlarını kabul buyursun. Bu vesile ile Ramazan Bayramını tebrik ediyoruz. Rabbim Ramazan Bayramını hayırlara vesile kılsın. Bu hayırlı çalışmalara destek olan herkesten Allah razı olsun.”   (İLKHA)

Son Eklenen Haberler


Devamı
Cizre için yardım çağrısı

Devamı
Cizre Nuh Gıda Bankası Ramazan ayında muhtaçları unutmadı

Devamı
Gıda Bankacılığı
Derneğimiz Gıda Bankacılığı kapsamında her türlü ayni bağışı kabul etmektedir.
Kurum ve işletmeler gıda bankacılığı kapsamındaki ürünleri ( gıda, giyecek, temizlik ,yakacak) maliyet bedelleri üzerinden bağış yapabilir ve yaptıkları bu bağışları gider olarak vergiden düşebilirler.
 
 :  Dicle Mh. Sanayi Cad. No:41 Cizre – Şırnak
 :  0 (486) 616 1110 - 0 (545) 847 3323
 :  cizrenuhgidabankasi@gmail.com
Kurumsal
Hakkımızda
Vizyonumuz
Tüzük
Yönetim Kurulu
Gıda Bankacılığı
Faaliyetlerimiz
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Yardımlar
Gönüllü Faaliyetleri
Gönüllü
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Bağış Yöntemleri
Sosyal
Medya
Cizre Nuh Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Resmi web sayfasıdır. cizrenuhgidabankasi.org.tr © 2014 Yazılım & Tasarım : Fida Bilişim